WARSZAWSKI KALEJDOSKOP EDUKACYJNY

Centrum Terapii PROMITIS organizuje akcję „Pełna miska dla schroniska”
4 maja 2016
Piknik
31 maja 2016

WARSZAWSKI KALEJDOSKOP EDUKACYJNY

Bierzemy udział w IV WARSZAWSKIM KALEJDOSKOPIE EDUKACYJNYM

Już w tą niedzielę , 5 czerwca od 11.00-17.30 w Parku Bródnowskim, w ramach IV Warszawskiego Kalejdoskopu Edukacyjnego będzie można spotkać ponad 25 fundacji i stowarzyszeń z Komisji Dialogu Społecznego ds. Edukacji, działającej przy Biurze Edukacji Urzędu m.st. Warszawy. Dzięki nim co roku tysiące dzieci i młodzieży z Warszawy ciekawie, aktywnie i twórczo spędza wolny czas.

MY TEŻ TAM BĘDZIEMY!

Ci, którzy nas odwiedzą mogą liczyć na efektowne pokazy chemiczne, wybuchowe doświadczenia „Mały Alchemik”, malowanie buziek, zabawy z pełną pomysłów kolorową animatorką oraz konsultacje ze specjalistami, którzy na co dzień pracują z dziećmi z autyzmem.

A to tylko część atrakcji. Kalejdoskop towarzyszy XX Turniejowi Rycerskiemu, przygotowanemu przez Dom Kultury „Świt”. Oprócz zajęć naukowych będzie można obejrzeć pokazy i walki rycerskie, zwiedzić rycerskie obozowiska czy spróbować swych sił w dawnych rzemiosłach. Organizatorzy Kalejdoskopu przygotowali również dla uczestników pikniku ponad 2 tony smacznych jabłek, które nawiązują do jabłka Newtona i są znakiem promocyjnym imprezy!

PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WSPÓLNEJ ZABAWY! ZAPRASZAMY !

Comments are closed.