„Strasznie” fajne przedszkolaki :)

Dzień Postaci z Bajek – Smerfy
17 listopada 2016
Przedszkola PROMITIS w Programie Partnerstwa Akademii Pedagogiki Specjalnej
1 grudnia 2016

„Strasznie” fajne przedszkolaki :)

Dzieci z przedszkola przy ul. Filomatów 27 wykorzystały tradycję Halloween do wspólnej nauki i zabawy. Przewodnim motywem dnia została dynia oraz jej pomarańczowy kolor. W ten sposób można było poznać to jesienne warzywo z bliska: obejrzeć, dotknąć a nawet sprawdzić co ma w środku. Największą atrakcją okazało się wycinanie dyni, stworzone przez dzieci lampiony prezentowały się pięknie! Dzień w pomarańczowych barwach był bardzo interesujący! 🙂