„Strasznie” fajne przedszkolaki :)

Dzień Postaci z Bajek – Smerfy
17 listopada 2016
Przedszkola PROMITIS w Programie Partnerstwa Akademii Pedagogiki Specjalnej
1 grudnia 2016

„Strasznie” fajne przedszkolaki :)

Dzieci z przedszkola przy ul. Filomatów 27 wykorzystały tradycję Halloween do wspólnej nauki i zabawy. Przewodnim motywem dnia została dynia oraz jej pomarańczowy kolor. W ten sposób można było poznać to jesienne warzywo z bliska: obejrzeć, dotknąć a nawet sprawdzić co ma w środku. Największą atrakcją okazało się wycinanie dyni, stworzone przez dzieci lampiony prezentowały się pięknie! Dzień w pomarańczowych barwach był bardzo interesujący! 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.