Przysmaki w Pizzerii Gusto Dominium.

„Tu czy tam? Wsp\u00f3\u0142czesna Polska ilustracja dla dzieci”
6 marca 2016
Robimy pizzę! Warsztaty kulinarne.
21 marca 2016

Przysmaki w Pizzerii Gusto Dominium.

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dzieci z przedszkola na ul. Filomatów wybrały się na warsztaty kulinarne do pizzerii Gusto Dominium. Mogły obserwować jak od podstaw przygotowywana jest pizza. Same dobierały też składniki- wybór padł na szynkę i ananasa:). Wszyscy z apetytem degustowali kulinarne dzieło.

To była super wycieczka!:)