Przysmaki w Pizzerii Gusto Dominium.

„Tu czy tam? Wsp\u00f3\u0142czesna Polska ilustracja dla dzieci”
6 marca 2016
Robimy pizzę! Warsztaty kulinarne.
21 marca 2016

Przysmaki w Pizzerii Gusto Dominium.

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny dzieci z przedszkola na ul. Filomatów wybrały się na warsztaty kulinarne do pizzerii Gusto Dominium. Mogły obserwować jak od podstaw przygotowywana jest pizza. Same dobierały też składniki- wybór padł na szynkę i ananasa:). Wszyscy z apetytem degustowali kulinarne dzieło.

To była super wycieczka!:)

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.