Przedszkola PROMITIS w Programie Partnerstwa Akademii Pedagogiki Specjalnej

„Strasznie” fajne przedszkolaki :)
17 listopada 2016
„Od parowozu do Pendolino” Wystawa w Muzeum Kolejnictwa
1 grudnia 2016

Przedszkola PROMITIS w Programie Partnerstwa Akademii Pedagogiki Specjalnej

Przedszkola PROMITIS w Programie Partnerstwa Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie!

Celem Programu Partnerstwa APS jest wspieranie placówek edukacyjnych w zakresie wymiany wiedzy, stosowania dobrych praktyk oraz wdrażania nowatorskich działań edukacyjnych.

Udział w kursie lokuje przedszkola PROMITIS w prestiżowym gronie organizacji skupionych w Programie Partnerstwa APS.

W ramach programu przedszkola PROMITIS otrzymają tutuł „Przedszkole uczące się” w formie certyfikatu podpisanego przez Rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Okres realizacji programu: grudzień 2016 r. – listopad 2017 r.