Lody lody dla ochłody

Wycieczka do Sky Tower
3 października 2016

Lody lody dla ochłody

Lody to idealne orzeźwienie na upalne dni. Wiedzą o tym dzieci z przedszkola PROMITIS przy ul. Filomatów 27, które w naturalny i zdrowy sposób przygotowały letnie desery. Na bazie świeżych owoców min. truskawek, czereśni, arbuza i ananasa powstały pyszne lody. Dzieci samodzielnie kroiły wszystkie składniki, a następnie miksowały je w blenderze. Tak przygotowany mus przelewały do specjalnych foremek i mroziły w lodówce. Smakołyki były główną atrakcją zakończenia roku w przedszkolu!