Lody lody dla ochłody

Przedszkolaki z Wyspiańskiego w Ogrodzie Doświadczeń
3 sierpnia 2016
Wycieczka do Sky Tower
3 października 2016

Lody lody dla ochłody

Lody to idealne orzeźwienie na upalne dni. Wiedzą o tym dzieci z przedszkola PROMITIS przy ul. Filomatów 27, które w naturalny i zdrowy sposób przygotowały letnie desery. Na bazie świeżych owoców min. truskawek, czereśni, arbuza i ananasa powstały pyszne lody. Dzieci samodzielnie kroiły wszystkie składniki, a następnie miksowały je w blenderze. Tak przygotowany mus przelewały do specjalnych foremek i mroziły w lodówce. Smakołyki były główną atrakcją zakończenia roku w przedszkolu!

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.