Dbamy o dzieci z Autyzmem od 15 lat

Promitis to grupa poradni psychologiczno-pedagogicznych, niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej i niepublicznych przedszkoli terapeutycznych oraz szkoła dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Pierwsza Poradnia

Zaczęliśmy wspierać całe rodziny poprzez konsultacje, terapie oraz szeroką diagnostykę związaną z autyzmem.

Pierwsze Przedszkole

Jako jedni z pierwszych otworzyliśmy punkt przedszkolny specjalizujący się w pracy z dziećmi dotkniętymi autyzmem.

Otwarcie Fundacji

Prowadząc coraz więcej inicjatyw społecznych postanowiliśmy powołać fundację dedykowaną autyzmowi.

Pierwsza Szkoła

Idąc za głosem rodziców naszych podopiecznych otworzyliśmy szkołę podstawową idealną dla dzieci z autyzmem.

Kim jesteśmy

Od 2009 roku zajmujemy się autyzmem wspierając zarówno najmłodszych, dorosłych jak i całe rodziny.

Mamy łącznie 15 placówek w Warszawie i Krakowie.
Jesteśmy blisko Was.

Małe, kameralne
grupy

Mimo iż jesteśmy duzi, to nasze grupy są małe, aby każde dziecko miało zapewnioną najlepszą opiekę.

Małe, kameralne grupy

Małe, kameralne
grupy

klasa szkolna pełna nastolatków