Centrum Terapii PROMITIS

promitis

Punkty Przedszkolne PROMITIS ściśle współpracują z Niepublicznymi Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi oraz Niepublicznymi Zakładami Opieki Zdrowotnej wchodzącymi w skład Centrum Terapii PROMITIS. Dzięki temu zapewniamy naszym podopiecznym możliwość konsultacji specjalistów różnych dziedzin.

Centrum Terapii PROMITIS tworzą terapeuci i lekarze, którzy codziennie z wielkim zaangażowaniem realizują jeden główny cel: pomoc drugiemu człowiekowi. Dzięki ścisłej komunikacji między sobą są w stanie zapewnić kompleksową diagnozę oraz terapię. To co wyróżnia osoby należące do zespołu to nie tylko indywidualne podejście do każdego dziecka, ale również objęcie wsparciem całej rodziny.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra terapeutyczna. Od lat specjalizujemy się w diagnozie, terapii i edukacji dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera.

Oferta Centrum Terapii PROMITIS

Dla Dzieci:

 • Psycholog dziecięcy
 • Logopeda
 • Integracja sensoryczna
 • Terapia pedagogiczna
 • Terapia dysleksji
 • Pediatra
 • Psychiatra dzieci i młodzieży
 • Neurolog dziecięcy
 • Rehabilitacja metodą Vojty i Bobath
 • Dietetyk

Efektywna nauka, relaks, koncentracja:

 • Trening Biofeedback
 • Metoda Warnkego
 • Trening słuchowy Johansena
 • Metoda Tomatisa

Dla dorosłych:

 • Psycholog
 • Psychoterapia
 • Terapia par i rodzin
 • Psychiatra
 • Seksuolog
 • Dietetyk
 • Logopeda

Organizujemy warsztaty i szkolenia dla dzieci i rodziców oraz szkolenia specjalistyczne dla kadry pedagogicznej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Centrum Terapii PROMITIS