Nowe przedszkole terapeutyczne Warszawa- Grochów

KRAKÓW: piknik rodzinny
25 czerwca 2014
Bezpłatne wykłady w ramach obchodów Światowego Dnia Autyzmu
23 marca 2015

Nowe przedszkole terapeutyczne Warszawa- Grochów

ZAPISY TRWAJĄ!

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny PROMITIS zaprasza do nowej placówki w Warszawie (Grochów, Park Znicza).

Przedszkola PROMITIS to placówki terapeutyczne, w których dbamy o rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalno-społeczny naszych przedszkolaków.

Przyjmujemy dzieci od 2,5 roku życia również bez orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i oferujemy pomoc w jego uzyskaniu.

Oferujemy również możliwość skorzystania z bezpłatnej diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu  dla osób zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej placówki.

Dzięki bliskości Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej PROMITIS, dzieciom posiadającym opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zapewniamy bezpłatne, indywidualne zajęcia logopedyczne oraz terapię SI.

INFORMACJE I ZAPISY:

tel. 796 090 762

warszawa@autyzm-przedszkole.pl

Warszawa, ul. Filomatów 27

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.