Nowe przedszkole terapeutyczne Warszawa- Grochów

23 marca 2015

Nowe przedszkole terapeutyczne Warszawa- Grochów

ZAPISY TRWAJĄ!

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny PROMITIS zaprasza do nowej placówki w Warszawie (Grochów, Park Znicza).

Przedszkola PROMITIS to placówki terapeutyczne, w których dbamy o rozwój poznawczy, motoryczny oraz emocjonalno-społeczny naszych przedszkolaków.

Przyjmujemy dzieci od 2,5 roku życia również bez orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego i oferujemy pomoc w jego uzyskaniu.

Oferujemy również możliwość skorzystania z bezpłatnej diagnozy zaburzeń ze spektrum autyzmu  dla osób zainteresowanych zapisaniem dziecka do naszej placówki.

Dzięki bliskości Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej PROMITIS, dzieciom posiadającym opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zapewniamy bezpłatne, indywidualne zajęcia logopedyczne oraz terapię SI.

INFORMACJE I ZAPISY:

warszawa@autyzm-przedszkole.pl