Nowe Przedszkole dla dzieci z autyzmem – Kraków

TYDZIEŃ DLA AUTYZMU
29 września 2013

Nowe Przedszkole dla dzieci z autyzmem – Kraków

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny PROMITIS zaprasza do nowej placówki w centrum Krakowa (okolice Radia Kraków).

Przedszkola PROMITIS to placówki terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu, gdzie dbamy o rozwój społeczny i emocjonalny naszych przedszkolaków.

Przyjmujemy dzieci od 2,5 roku życia, również bez orzeczenia o
potrzebie kształcenia specjalnego.

Dzięki bliskości Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej PROMITIS, dzieciom posiadającym opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, zapewniamy bezpłatne, indywidualne zajęcia logopedyczne oraz terapię SI.

Zapisy trwają.

Więcej informacji: