Dzień Pluszowego Misia

Coraz bliżej Święta
20 grudnia 2016

Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z przedszkola na ul. Filomatów 27 wybrały się na wycieczkę do pracowni zabawek. Mogły tam uczestniczyć w warsztatach tworzenia własnej maskotki. Dzieci miały możliwość obserwować jak krok po kroku powstają pluszowe misie. Same wybierały wielkość, kolor oraz ubranka. Na koniec nadały swojej zabawce imię oraz zabrały ją do przedszkola. Własnoręcznie wykonany miś stał się ulubieńcem wszystkich dzieci 🙂