Dzień Pluszowego Misia

„Od parowozu do Pendolino” Wystawa w Muzeum Kolejnictwa
1 grudnia 2016
Coraz bliżej Święta
20 grudnia 2016

Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Dnia Pluszowego Misia dzieci z przedszkola na ul. Filomatów 27 wybrały się na wycieczkę do pracowni zabawek. Mogły tam uczestniczyć w warsztatach tworzenia własnej maskotki. Dzieci miały możliwość obserwować jak krok po kroku powstają pluszowe misie. Same wybierały wielkość, kolor oraz ubranka. Na koniec nadały swojej zabawce imię oraz zabrały ją do przedszkola. Własnoręcznie wykonany miś stał się ulubieńcem wszystkich dzieci 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.