Dzień pełen wrażeń

Manufaktura cukierków
11 października 2016

Dzień pełen wrażeń

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od dogoterapii. Po raz pierwszy gościliśmy w naszym przedszkolu Kazimierza – owczarka staroangielskiego. Kazik, z początku nieśmiały, po kilku chwilach czuł się u nas, jak w domu. Niemała w tym zasługa dzieci, które chętnie dokarmiały go smakołykami. Kolejnym wydarzeniem były czwarte urodziny Piotrusia. Tort z „Dobrym dinozaurem” wywołał spore poruszenie wśród wielbicieli słodkości. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i tańca. Piotrusiowi życzymy wszystkiego najlepszego, a nam więcej tak pełnych wrażeń dni.