Dzień pełen wrażeń

Wycieczka do Sky Tower
3 października 2016
Manufaktura cukierków
11 października 2016

Dzień pełen wrażeń

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od dogoterapii. Po raz pierwszy gościliśmy w naszym przedszkolu Kazimierza – owczarka staroangielskiego. Kazik, z początku nieśmiały, po kilku chwilach czuł się u nas, jak w domu. Niemała w tym zasługa dzieci, które chętnie dokarmiały go smakołykami. Kolejnym wydarzeniem były czwarte urodziny Piotrusia. Tort z „Dobrym dinozaurem” wywołał spore poruszenie wśród wielbicieli słodkości. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i tańca. Piotrusiowi życzymy wszystkiego najlepszego, a nam więcej tak pełnych wrażeń dni.

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.