KRAKÓW: zajęcia z aquaterapii

Światowy Dzień Autyzmu: bezpłatne konsultacje i warsztaty
17 marca 2014
KRAKÓW: piknik rodzinny
25 czerwca 2014

KRAKÓW: zajęcia z aquaterapii

W naszych krakowskich przedszkolach uruchomiliśmy grupowe zajęcia relaksacyjno-terapeutyczne w wodzie. Ćwiczenia prowadzone są wraz z terapeutami w ramach godzin zajęć terapeutycznych. Aquaterapia obejmuje naukę poruszania się w wodzie, wykorzystania pływalności, przekręcania, obroty, podnoszenia i inne elementy wykorzystujące terapeutyczne działanie wody. Dzieci są stymulowane jej dotykiem, zmianą ciężkości ciała, szumem i ruchem. Wykorzystujemy elementy integracji sensorycznej z wykorzystaniem struktury i temperatury wody, zmiany ciężkości ciała i oporu cieczy oraz światła nad wodą i w wodzie. Zapraszamy nasze przedszkolaki 🙂

Comments are closed.