Dzień Mamy i Taty

Piknik
31 maja 2016
Wykłady w Terapeutycznej Kawiarni
15 czerwca 2016

Dzień Mamy i Taty

24 maja w przedszkolu przy ul. Odolańskiej świętowaliśmy wspólnie z dziećmi i ich rodzicami Dzień Mamy i Taty. Imprezę rozpoczęto przywitaniem szanownych rodziców oraz obejrzeniem radosnego oraz wzruszającego filmiku z udziałem dzieci. Oprócz niespodzianki, dzieci przygotowały specjalne orderedy – „Cudowny Tata” i „Cudowna Mama”. W krótkiej przerwie przed kolejną atrakcją rodzice wraz z dziećmi mieli okazję skosztować pysznego poczęstunku – ciast przygotowanych przez terapeutów, pysznych owoców i innych słodkości. Najciekawsze jednak zadanie czekało naszych gości na koniec. Dzieci z pomocą swoich rodziców stworzyli różnorodne, barwne i pachnące mydełka w kształcie muffinek, co okazało się niezwykle sensorycznym doświadczeniem. Dziękujemy naszym Gościom za obecność i do zobaczenia wkrótce! 🙂

Comments are closed.