Wykłady w Terapeutycznej Kawiarni

Stadnina koni
3 sierpnia 2016

Wykłady w Terapeutycznej Kawiarni

29 czerwca w godzinach od 18.00-19.30 w Terapeutycznej Kawiarni odbędzie się szkolenie pt: „Kreatywne metody pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu” organizowane przez Promitis. Serdecznie zapraszamy wszystkich,
którzy chcą wzbogacić swoją wiedzę na temat narzędzi, pomocy i metod pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu.
W programie przewidziana jest cześć teoretyczna oraz praktyczna dotycząca
materiałów i inspiracji możliwych do wykorzystania podczas zabawy i terapii z
dziećmi. Dodatkowo będzie można się dowiedzieć jakie metody warto zastosować do
stymulacji zmysłów dziecka.