Wycieczka do Sky Tower

Lody lody dla ochłody
3 sierpnia 2016
Dzień pełen wrażeń
11 października 2016

Wycieczka do Sky Tower

3.10.2016 dzieci z Wrocławia wybrały się na wycieczkę na najwyższy punkt widokowy w mieście, aby podziwiać piękne widoki. Aby móc się przekonać jak pięknie widać Wrocław, dzieci musiały wjechać na 49 piętro bardzo szybko jadącą windą. Wszystkim bardzo się podobało, szczególnie dlatego, że później swoją energię mogliśmy rozładować w Kinder Planecie 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.