Wycieczka do Multikina

Kolorowy zawrót głowy :)
24 lutego 2016
„Tu czy tam? Wsp\u00f3\u0142czesna Polska ilustracja dla dzieci”
6 marca 2016

Wycieczka do Multikina

Ostatni dzień lutego spędziliśmy wspólnie ze wszystkimi dziećmi z przedszkoli i szkoły Promitis w Multikinie.Odbył się tam specjalny pokaz filmów dla najmłodszych. Seans poprzedzony był wycieczką zapoznawczą z kinem. Dzieci miały niezwykłą frajdę z obserwacji produkcji popcornu i jego degustacji. Mieli również możliwość odwiedzenia kabiny projekcyjnej. Największą przyjemność jednak sprawiło im zapoznanie się z salą kinową, w której mogli swobodnie chodzić po podświetlanych schodach i wybrać sobie najlepsze miejsce 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.