„Tu czy tam? Wsp\u00f3\u0142czesna Polska ilustracja dla dzieci”

Wycieczka do Multikina
29 lutego 2016
Przysmaki w Pizzerii Gusto Dominium.
20 marca 2016

„Tu czy tam? Wsp\u00f3\u0142czesna Polska ilustracja dla dzieci”

Dzieci z naszego przedszkola, po raz kolejny, odwiedziły Narodową Galerię Sztuki Zachęta. Tym razem podziwiali przepiękne ilustracje, tworzone do książek dla dzieci, przez utalentowanych ilustratorów. Należy pamiętać, że obraz, oprócz tekstu czytanego, ma w sobie równie wielką siłę.

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.