• Strona główna

Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z autyzmem we Wrocławiu

Zapraszamy do placówki we Wrocławiu. Szczegółowe dane kontaktowe, adres oraz formularz błyskawicznego kontaktu mieszczą się poniżej.

tel. 536 470 732

Proponujemy Państwu specjalistyczną opiekę nad dziećmi ze spektrum autyzmu. Posiadamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę wyspecjalizowaną w pracy z dziećmi autystycznymi. Dzieci umieszczane są w kameralnych, sprzyjających terapii grupach liczących do 4 dzieci.

Prowadzimy specjalistyczne zajęcia grupowe i indywidualne, które charakteryzują m.in.:

• różnorodność metod
  • indywidualne plany edukacyjno-terapeutyczne opracowywane przez psychologów, pedagogów specjalnych i logopedów mające na względzie całościowy rozwój dziecka z wykorzystaniem różnorodnych metod pracy
  • regularną ewaluację postępów w terapii
  • dostęp do przestrzeni zielonych, ogródków zabaw, możliwość prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu
  • odpowiednio dobrane pomoce dydaktyczne wspierające rozwój dziecka
  • możliwość korzystania ze świetlicy, a także opieki psychiatry dziecięcego, terapii SI, zajęć logopedycznych, terapii EEG Biofeedback, Johansena, Tomatisa, Warnkego oraz innych zajęć oferowanych przez Centrum Terapii ( pierwszeństwo w ustalaniu terminów )
  • ciepłą i sprzyjającą poczuciu bezpieczeństwa atmosferę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych przedszkolach – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Warto też zapoznać się z naszą broszurką informacyjną pt. „Autyzm – fakty i mity”, w której dowiesz się dlaczego przedszkola terapeutyczne mają przewagę nad przedszkolami integracyjnymi.

Skontaktuj się z nami – wypełnij formularz kontaktowy.

Odpiszemy, lub oddzwonimy.

Imię i nazwisko