WARSZAWSKI KALEJDOSKOP EDUKACYJNY

Centrum Terapii PROMITIS organizuje akcję „Pełna miska dla schroniska”
4 maja 2016
Piknik
31 maja 2016

WARSZAWSKI KALEJDOSKOP EDUKACYJNY

Bierzemy udział w IV WARSZAWSKIM KALEJDOSKOPIE EDUKACYJNYM

Już w tą niedzielę , 5 czerwca od 11.00-17.30 w Parku Bródnowskim, w ramach IV Warszawskiego Kalejdoskopu Edukacyjnego będzie można spotkać ponad 25 fundacji i stowarzyszeń z Komisji Dialogu Społecznego ds. Edukacji, działającej przy Biurze Edukacji Urzędu m.st. Warszawy. Dzięki nim co roku tysiące dzieci i młodzieży z Warszawy ciekawie, aktywnie i twórczo spędza wolny czas.

MY TEŻ TAM BĘDZIEMY!

Ci, którzy nas odwiedzą mogą liczyć na efektowne pokazy chemiczne, wybuchowe doświadczenia „Mały Alchemik”, malowanie buziek, zabawy z pełną pomysłów kolorową animatorką oraz konsultacje ze specjalistami, którzy na co dzień pracują z dziećmi z autyzmem.

A to tylko część atrakcji. Kalejdoskop towarzyszy XX Turniejowi Rycerskiemu, przygotowanemu przez Dom Kultury „Świt”. Oprócz zajęć naukowych będzie można obejrzeć pokazy i walki rycerskie, zwiedzić rycerskie obozowiska czy spróbować swych sił w dawnych rzemiosłach. Organizatorzy Kalejdoskopu przygotowali również dla uczestników pikniku ponad 2 tony smacznych jabłek, które nawiązują do jabłka Newtona i są znakiem promocyjnym imprezy!

PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WSPÓLNEJ ZABAWY! ZAPRASZAMY !

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.