Wakacyjny turnus terapeutyczny w Warszawie

Zabawa, odpoczynek, terapia!

NADCHODZĄ WAKACJE! Pora zastanowić się nad przyjaznym miejscem do ich spędzenia!

Zapraszamy do Przedszkoli Terapeutycznych PROMITIS w Warszawie na turnusy terapeutyczne!

Oferta wakacyjna skierowana jest do dzieci, które potrzebują ciągłości w pracy terapeutycznej, dlatego zapewniamy taką możliwość także w wakacje. Rozumiemy, że nie wszystkie dzieci są gotowe na udział w koloniach, warsztatach, obozach - dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom!

Podczas turnusu realizowane będą zajęcia z psychologiem, zajęcia polisensoryczne i edukacyjne, ćwiczenia z elementami integracji sensorycznej, sensoplastyka, zajęcia stymulacyjno-relaksacyjne, treningi umiejętności społecznych, dogoterapia, a także indywidualne spotkania psychoedukacyjne dla rodziców. Wszystkie zajęcia dostosowane zostaną do indywidualnych potrzeb dziecka!

TURNUSY TERAPEUTYCZNE

• 2-14 lipca
  • 2-27 lipca
  • 30 lipca-10 sierpnia
  • 30 lipca-24 sierpnia

LOKALIZACJA

• PUNKT PRZEDSZKOLNY PROMITIS
    ul. Pogonowskiego 19 (Żoliborz)
    00-001 Warszawa

W zależności od liczby chętnych możliwość uruchomienia zajęć w naszych pozostałych lokalizacjach (Mokotów, Bródno, Targówek, Grochów)

OFERTA

Rodzaj zajęć
stymulacyjno-rozwojowe dla dzieci z autyzmem
Forma
indywidualne oraz grupowe
Grupa
max 6 osobowa + 2 terapeutów
Zajęcia
9:00 - 13:00 / poniedziałek-piątek

Wymagane dokumenty:

• Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - dokument obowiązkowy. Jak je zdobyć?
  • Opinie specjalistów dotyczące funkcjonowania dziecka w różnych obszarach rozwoju np. opinia logopedyczna, psychologiczna, terapeuty integracji sensorycznej itp.

• Przed przyjęciem na turnus terapeutyczny, odbywają się konsultację kwalifikujące do pobytu.
    Terminy konsultacji ustalane są telefonicznie.

Do rozpoczęcia pierwszego turnusu pozostało:

sekund

Zapisz dziecko