Spotkanie z policjantem

Manufaktura cukierków
11 października 2016
Złota jesień
2 listopada 2016

Spotkanie z policjantem

Tydzień temu przedszkolaki z Cmentarnej i Poborzańskiej miały okazję poznać zawód policjanta. Pani Policjantka i sierżant Borsuk przypomniały dzieciom, jak należy bezpiecznie zachować się na drodze, w przedszkolu i w domu oraz odkryły tajniki pracy policjanta. Największą radość dzieciom sprawiło przymierzanie czapki pani Policjantki i zdjęcia z sierżantem Borsukiem.

 

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.