Przedszkolaki z Wyspiańskiego w Ogrodzie Doświadczeń

Poszukiwanie krasnali
3 sierpnia 2016
Lody lody dla ochłody
3 sierpnia 2016

Przedszkolaki z Wyspiańskiego w Ogrodzie Doświadczeń

Kolejny miesiąc wakacyjny rozpoczęliśmy wycieczką do Ogrodu Doświadczeń. Jest to jedno z Naszych ulubionych miejsc na mapie Krakowa. W ogrodzie mogliśmy doświadczyć zjawisk fizyki, dzięki specjalnym urządzeniom – a przy tym wspaniale się bawić.

Zapraszamy do Naszej galerii na facebooku 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.