Park zabaw „Fiku miku”

Co to jest bursztyn?
18 kwietnia 2016
Centrum Terapii PROMITIS organizuje akcję „Pełna miska dla schroniska”
4 maja 2016

Park zabaw „Fiku miku”

Dzieci z przedszkola na ul. Filomatów odwiedziły 
kolorowy świat zabaw – Fiku miku.
W parku rozrywki mogły skakać na trampolinach, wspinać się czy zjeżdżać do basenu pełnego kulek. Poprzez zabawę miały także możliwość dostarczyć sobie wielu wrażeń sensorycznych- wszędzie otaczały je różnorodne faktury i kształty.
To był bardzo aktywny i wesoły dzień!:)

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.