Park zabaw „Fiku miku”

Co to jest bursztyn?
18 kwietnia 2016
Centrum Terapii PROMITIS organizuje akcję „Pełna miska dla schroniska”
4 maja 2016

Park zabaw „Fiku miku”

Dzieci z przedszkola na ul. Filomatów odwiedziły
kolorowy świat zabaw – Fiku miku.
W parku rozrywki mogły skakać na trampolinach, wspinać się czy zjeżdżać do basenu pełnego kulek. Poprzez zabawę miały także możliwość dostarczyć sobie wielu wrażeń sensorycznych- wszędzie otaczały je różnorodne faktury i kształty.
To był bardzo aktywny i wesoły dzień!:)