Manufaktura cukierków

Spotkanie z policjantem
2 listopada 2016

Manufaktura cukierków

Aby osłodzić ostatnie dni wakacji dzieci z przedszkola PROMITIS przy ul. Filomatów 27 wybrały się do Manufaktury Cukierków. Mogły tam uczestniczyć w pokazie ręcznego tworzenia małych, kolorowych arcydzieł. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć niezwykły proces produkcji słodkości od momentu wylania cukru na stół po złożenie cukierka i jego skrojenie. Każde dziecko wykonało także własnego lizaka. To była wyjątkowo słodka wycieczka- na pewno jeszcze wrócimy do tego miejsca!:)