EUROPEJSKI TYDZIEŃ AUTYZMU

Mikołajki
7 grudnia 2015
Karnawałowe szaleństwo na Odolańskiej
14 stycznia 2016

EUROPEJSKI TYDZIEŃ AUTYZMU

W ramach Europejskiego Tygodnia Autyzmu dzieci z warszawskich przedszkoli rozdawały niebieskie baloniki, które są symbolem solidarności z ludźmi z autyzmem. Następnie wszyscy udali się do Teatru Małego Widza.

To był cudowny dzień, który za rok na pewno powtórzymy 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.