Dzień Postaci z Bajek – Smerfy

„Warszawa – stolica Polski”
17 listopada 2016
„Strasznie” fajne przedszkolaki :)
17 listopada 2016

Dzień Postaci z Bajek – Smerfy

Z okazji Dnia Postaci z Bajek przedszkole na ul. Filomatów 27 zamieniło się w wyjątkową wioskę Smerfów. Pojawiły się w niej biało- niebieskie postacie w charakterystycznych smerfnych czapkach. Każde dziecko mogło poczuć się jak bohater ulubionej bajki. Wystarczyło wybrać odpowiedni atrybut aby stać się Smerfem Ważniakiem, Osiłkiem czy Malarzem. Nie zabrakło również portretów bajkowych postaci oraz wspólnej zabawy w rytmach „Smerfnych hitów”.

Ten dzień sprawił dzieciom dużo radości 🙂