Dzień Postaci z Bajek – Smerfy

„Warszawa – stolica Polski”
17 listopada 2016
„Strasznie” fajne przedszkolaki :)
17 listopada 2016

Dzień Postaci z Bajek – Smerfy

Z okazji Dnia Postaci z Bajek przedszkole na ul. Filomatów 27 zamieniło się w wyjątkową wioskę Smerfów. Pojawiły się w niej biało- niebieskie postacie w charakterystycznych smerfnych czapkach. Każde dziecko mogło poczuć się jak bohater ulubionej bajki. Wystarczyło wybrać odpowiedni atrybut aby stać się Smerfem Ważniakiem, Osiłkiem czy Malarzem. Nie zabrakło również portretów bajkowych postaci oraz wspólnej zabawy w rytmach „Smerfnych hitów”.

Ten dzień sprawił dzieciom dużo radości 🙂

 

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.