Dzień Mamy i Taty

Piknik
31 maja 2016
Wykłady w Terapeutycznej Kawiarni
15 czerwca 2016

Dzień Mamy i Taty

24 maja w przedszkolu przy ul. Odolańskiej świętowaliśmy wspólnie z dziećmi i ich rodzicami Dzień Mamy i Taty. Imprezę rozpoczęto przywitaniem szanownych rodziców oraz obejrzeniem radosnego oraz wzruszającego filmiku z udziałem dzieci. Oprócz niespodzianki, dzieci przygotowały specjalne orderedy – „Cudowny Tata” i „Cudowna Mama”. W krótkiej przerwie przed kolejną atrakcją rodzice wraz z dziećmi mieli okazję skosztować pysznego poczęstunku – ciast przygotowanych przez terapeutów, pysznych owoców i innych słodkości. Najciekawsze jednak zadanie czekało naszych gości na koniec. Dzieci z pomocą swoich rodziców stworzyli różnorodne, barwne i pachnące mydełka w kształcie muffinek, co okazało się niezwykle sensorycznym doświadczeniem. Dziękujemy naszym Gościom za obecność i do zobaczenia wkrótce! 🙂

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.