Coraz bliżej Święta

Dzień Pluszowego Misia
1 grudnia 2016
Ach co to była za BAL :)?
27 stycznia 2017

Coraz bliżej Święta

Święta coraz bliżej, dlatego nie mogliśmy się doczekać, kiedy ubierzemy choinkę. Od jakiegoś czasu przygotowywaliśmy ozdoby pod czujnym okiem Naszych Pań. Po wykonaniu ostatnich dekoracji, z energią przystąpiliśmy do wieszania Naszych dzieł na choince. Zobaczcie, jak pięknie wygląda!

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.