Co to jest bursztyn?

Dzień Leśnika
13 kwietnia 2016
Park zabaw „Fiku miku”
4 maja 2016

Co to jest bursztyn?

18 kwietnia dzieci z naszego przedszkola przy ul.Odolańskiej miały okazję uczestniczyć w warsztatach bursztynniczych. Na początku poznały historię bursztynu oraz sposoby jego pozyskiwania. Samodzielnie mogły porównać różne okazy bursztynów ich wagę oraz kolor. Nie obyło się też bez magicznych sztuczek z wykorzystaniem pyłu bursztynowego. Punktem kulminacyjnym spotkania było nadawanie kształtu bursztynu i polerowanie go.

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.