Bal przebierańców na Pogonowskiego

Karnawałowe szaleństwo na Odolańskiej
14 stycznia 2016
Zimowe zabawy :)
21 stycznia 2016

Bal przebierańców na Pogonowskiego

Dzisiaj, w przedszkolu na Pogonowskiego w Warszawie, odbył się karnawałowy bal przebierańców. Wszyscy wyglądali przepięknie! 😀 Było dużo śmiechu, zabawy, tańca i pokaz zimnych ogni 🙂 Porządku pilnował nasz niezawodny Pan Policjant 😉

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.