Ach co to była za BAL :)?

Coraz bliżej Święta
20 grudnia 2016
YoU Can Dance ! :)
16 lutego 2017

Ach co to była za BAL :)?

W przedszkolu na ul. Filomatów 27 odbył się bal karnawałowy. Na wydarzenie przybyło wiele ciekawych postaci z bajek i książek na czele z królem i królową. Dzieci przebierały się za ulubione zwierzątka- pszczółki, żabki i biedronki. Nie zabrakło także przedstawicieli różnych zawodów- policjanta, kierowcy tramwaju czy pielęgniarki. Przedszkolaki uczestniczyły wspólnie w grach, zabawach oraz tańcach. Wszystkim bardzo podobał się spędzony czas 🙂

 

Komentarze są wyłączone.

Uwaga! Ostrzeżenie przed oszustami

W związku z zaistniałymi przypadkami wizyt w mieszkaniach oraz domach osób podających się za pracowników Niepublicznych Punktów Przedszkolnych PROMITIS, chcących rzekomo zbierać pieniądze na terapię dzieci, ostrzegamy wszystkich przed oszustami.

Nasze przedszkola NIE prowadzą domowych zbiórek pieniędzy.

Jedyną formą wsparcia finansowego jakiego mogą Państwo dokonywać są wpłaty na numer konta podanego na stronach Fundacji PROMITIS.

Informujemy również o złożeniu przez nas zawiadomienia do właściwych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.