Ach co to była za BAL :)?

Coraz bliżej Święta
20 grudnia 2016
YoU Can Dance ! :)
16 lutego 2017

Ach co to była za BAL :)?

W przedszkolu na ul. Filomatów 27 odbył się bal karnawałowy. Na wydarzenie przybyło wiele ciekawych postaci z bajek i książek na czele z królem i królową. Dzieci przebierały się za ulubione zwierzątka- pszczółki, żabki i biedronki. Nie zabrakło także przedstawicieli różnych zawodów- policjanta, kierowcy tramwaju czy pielęgniarki. Przedszkolaki uczestniczyły wspólnie w grach, zabawach oraz tańcach. Wszystkim bardzo podobał się spędzony czas 🙂