2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Dzień Leśnika
13 kwietnia 2016

2 kwietnia Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Corocznie 2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Dziś w Szkole PROMITIS ul. Wileńska 18 odbyły się bezpłatne konsultacje i warsztaty dla rodziców, a nasze przedszkolaki świętowały już wczoraj to ważne wydarzenie. Dzieci spotkały się wspólnie na pikniku organizowanym z tej okazji. W Warszawie zrobiło się niebiesko gdy w trakcie podróży rozdawane były balony, kwiatki i ulotki w tym kolorze! Przygotowane zabawy i konkursy podobały się wszystkim! Dzieci bawiły się fantastycznie!